RAKTDA (10TAB) MAHARISHI AYURVEDA, РАКТА Купить в Киеве, лучшая цена | Интернет магазин Shantico

RAKTDA (10TAB) MAHARISHI AYURVEDA, РАКТА

(#697-01)
RAKTDA (10TAB) MAHARISHI AYURVEDA, РАКТА
Доступность: На складе
Maharishi Ayurveda Производитель: Maharishi Ayurveda
Всесезонная (золотая) серия премиум класса
Лечебный эффект доказан
Натуральная, органическая

Защитный эффект доказан

Бесплатная доставка

от 800 грн. доставляем бесплатно

Описание RAKTDA (10TAB) MAHARISHI AYURVEDA, РАКТА

Опис:
Рактда натуральний Аюрведичний препарат до складу якого входять важливі мінеральні речовини (корал, залізо), спеції (перець, гвоздика), рослинна сировина (виноград, солодка). Залізо представлено з дуже подрібненому вигляді, не викликає подразнення слизової і з високим ступенем засвоєння. Своє застосування цей препарат знайшов при різних формах анемії для стимуляції кровотворення. Рактда стимулює кровеобразующие органи, підвищуючи їх функціональність. Крім того це унікальний препарат не тільки стимулює органи, що відповідають за кровотворення і очищення, але і підсилює синтез білка в тканинах і тонізує весь організм в цілому.

Показання до застосування:
Залізодефіцитна анемія; Анемія, викликана неповноцінним харчуванням; Анемія, викликана хронічною крововтратою; Анемія при вагітності та в період годування; Анемія після перенесених інфекційних хвороб та інших кровотворних порушень.
Недокрів'я, слабкість, млявість в результаті недоїдання, передпологова анемія, анемія, викликана малярією та іншими гемолітичними розладами та хронічними інфекціями. Дуже добре допомагає у період післяопераційного одужання

Побічні дії, протипоказання:
Побічні ефекти відсутні.

Спосіб застосування:
По 2-3 таблетки за півгодини до їжі 2 рази в день протягом 1-4 місяців.

Склад:
Pravala pishti, Muktashukti pishti, Varatika Bhasm, Guduchi satwa, Amalaki, Ela, Tejapatra, Nagakesar, Draksha, Yashti-madhu, Pippali, Shankha bhasma, Shuddha Shilajeet, Mandur Bhasma, Mishri.
Корал червоний стимулює кровотворення, очищає кров і лімфу від токсинів.
Тіноспора серцелистая регулює обмін речовин, сприяє еластичності тканин, підвищує білковий анаболізм, діє як антибактеріальний засіб.
Амла лікарська впливає на всі тканини, діє як живильний тонік, оновлює та підтримує нові тканини, покращує зір, живить кров, кістки, серце і печінка, очищає кишечник.
Виноград добре оновлює кров, діє як живильний тонік, покращує апетит, містить багато вітаміну С.
Солодка гладка зміцнює тіло, сприяє регенерації тканин, зміцнює нервову тканину.
Перець довгий підвищує биокаталитическую активність поживних речовин у всіх тканинах організму.
Шафран оновлює кров і систему кровообігу, покращує обмін речовин, регулює функції селезінки і печінки, підсилює тонізуючу дію інших трав.
Запашна Гвоздика покращує процес засвоєння необхідних поживних речовин, дезінфікує лімфатичну систему, є сильним знеболюючим засобом

Термін придатності: 3 роки

Аюрведическая - диетическая добавка - Не является лекарственным средством..

Комбинированный препарат, содержащий вещества растительного происхождения.

Информация на этой странице имеет ознакомительный характер. Не используйте эту информацию для диагностики или лечения вашей проблемы, не посоветовавшись с вашим лечащим доктором.


Аюрведическую косметику и диетические добавки можно Купить в Интернет магазине - Shantico по приятным ценам с доставкой по всей Украине. 

Отзывы RAKTDA (10TAB) MAHARISHI AYURVEDA, РАКТА

Написать отзыв

Доставка