RAKTA SHODHAK (50TAB) BAIDYANATH, РАКТА ШОДАК Купить в Киеве, лучшая цена | Интернет магазин Shantico

RAKTA SHODHAK (50TAB) BAIDYANATH, РАКТА ШОДАК

(#693-01)
RAKTA SHODHAK (50TAB) BAIDYANATH, РАКТА ШОДАК
Доступность: На складе
Baidyanath Производитель: Baidyanath
Всесезонная (золотая) серия премиум класса
Лечебный эффект доказан
Натуральная, органическая

Защитный эффект доказан

Бесплатная доставка

от 800 грн. доставляем бесплатно

Описание RAKTA SHODHAK (50TAB) BAIDYANATH, РАКТА ШОДАК

Опис: Ракта Шодак ідеально збалансована натуральна композиція, яка нормалізує обмін речовин і очищающе діє на кров і печінку. Ракта рекомендується при хворобах, які пов'язані із зараженням крові. Трави, що входять до складу цього препарат, мають антибактеріальну та протизапальну властивості. Ці властивості сприяють розсмоктуванню наривів, заспокоюють заражену кров, усувають лихоманки і очищають печінку від надлишку амы. Беручи Ракта Шодак можна досягти значних результатів по зниженню надлишкової ваги. Також, Ракта Шодак використовується як сечогінний. Цей препарат ідеально підходить при більшості шкірних заболеванях. Ракта Шодак показав свою ефективність в усуненні акне, фурункульоз, анемії, хронічних запорах, простудних захворюваннях, що супроводжуються лихоманкою. Ракта Шодак також діє очищающе на лімфатичні вузли, регулює кількість лейкоцитів, покращує циркуляцію крові, зменшує лихоманки.


Показання щодо застосування екзема, нариви, фурункули, харчова алергія, шкірні висипання, акне, токсичні стану крові, глисти, лихоманка, інтоксикація печінки, дерматит, харчові та алкогольні отруєння.


Побічні дії, протипоказання: Побічні ефекти відсутні.


Спосіб застосування: Дорослим – по 1 таб. 2 рази на день, до їжі з водою або свіжим соком. У випадках гострої лихоманки або сильної інтоксикації організму, дозування може бути збільшена, згідно з рекомендацією лікаря. При фурункулах, карбункулах – по 1 табл. три рази на день, до їди, бажано спільно з Канчнар Гуггул. При харчових алергіях, отруєннях, інтоксикації печінки і крові – по 2 табл. два рази на день, до їди, спільно з Трифалой (по 1 табл. або 1/2ч.л. два рази в день). При лихоманці або застуді, що супроводжується підвищеною температурою – по 2 табл.. два раза в день, до еды, совместно с Махасударшан ( по 2 табл. два раза в день взрослым - до еды. Детям от 1 года до 6 лет - табл. 2 раза в день. Длительность употребления: не менее 1-го месяца. Предостережение: необходима лёгкая пища, исключить жаренную, острую и жирную пищу..


Склад: 1 табл 500 мг містить Rubia cordofolia 25 мг, Terminalia chebula 25 мг, Terminalia belerica 25 мг, Phyllanthus emblica 25 мг, Berberis aristata 25 мг, Azadirachta indica 25 мг, Sphaeranthus hirtus 25 мг, Hemidesmus indicus 25 мг, Picrorhiza kurroa12,5 мг р, Withania somnifera 12,5 мг, Smilax china 125 мг.. Термін придатності: 5 років від дати виготовлення.

Комбинированный препарат, содержащий вещества растительного происхождения.

Информация на этой странице имеет ознакомительный характер. Не используйте эту информацию для диагностики или лечения вашей проблемы, не посоветовавшись с вашим лечащим доктором.

Аюрведическая - диетическая добавка - Не является лекарственным средством.

Аюрведическую косметику и диетические добавки можно Купить в Интернет магазине - Shantico по приятным ценам с доставкой по всей Украине. 


Shantico - гармония вашей красоты.

Отзывы RAKTA SHODHAK (50TAB) BAIDYANATH, РАКТА ШОДАК

Написать отзыв

Доставка