Аюрведические средства для пищеварения купить в Киеве, Украине интернет магазин ॐShanticoॐ

Аюрведические средства для пищеварения

Amlant (60tab) Мaharishi ayurveda, Амлант
На складе Код товара: 613-01
Опис: Амлант – аюрведичний препарат на основі більш ніж 13 трав. Володіє приголомшливою здатністю дуже швидко зменшувати кислотність. Будучи антибактеріальним препаратом, він сприяє швидкому загоєнню виразок 12-ти палої кишки і шлунка, завдяки сво..
Avipattikar (60tab) Dabur, Авипаттикар
На складе Код товара: 624-01
Опис: В аюрведичній медицині Авипаттикар використовують для видалення надлишкової Пітта-доши з шлунку і тонкого кишечника. Надлишок Пітта-доши підвищує рівень кислотності. Авипатикар знижує підвищену кислотність, усуває печію і допомагає при нетра..
Bael (60cap) Himalaya, Баел 60 капс Хималая
На складе Код товара: 621-01
Опис: Плоди Баепя історично використовували при проносі, дизентерії та холери, тому що вони сприяють нормалізації травлення, кращому засвоєнню їжі, мають вітрогонні властивостями. Ця рослина допомагає при лікуванні виразок кишечника, володіє проти..
Chitrakadi bati (80tab) Badyanath, Читракади баті 80 піг Бадьянатх
На складе Код товара: 627-01
Описание: Способствует улучшению аппетита и пищеварения, ветрогонное, антацидное. Препарат используют для нормализации работы огня пищеварения, восстановления аппетита. Читракади нейтрализует кислоту, устраняет боль в желудке и способствует отхожд..
Chyawanprash 1000 gm. Badyanath Чаванпраш Бадьянатх 1000 грм
На складе Код товара: 617-01
Чаванпраш 1000грм Бадьянатх в економ упаковці 1кг зроблений на индийчком заводі,якому вже більше 100 років.Chyawanprash (Чаванпраш) Baidyanath (Байдьянатх) – для всієї родини. Він посилює імунітет у боротьбі з застудою, кашель, бронхіт, активізує м..
Dizomap (100tab) Maharishi Ayurveda, Дизомап
На складе Код товара: 623-01
Опис: Препарат, що стимулює травлення, поліпшує апетит, тонізуючий печінку. Відновлює мікрофлору. Дизомап — це дивовижний препарат, що складається з комбінації шести цілющих рослин, відмінно стимулює травлення, сприяє посиленню секреції соків трав..
Gasex (100tab) Himalaya, Гасекс (100таб) Xималая
На складе Код товара: 616-01
Описание: улучшает пищеварение, нормализует работу пищеварительной системы, способствует выведению шлаков из организма. Повышает усвоение витаминов, микро и макроэлементов, обладает ветрогонным, спазмолитическим и нейтрализующим кислотность свойств..
Herbolax (100tab) Himalaya, Xерболакс
На складе Код товара: 622-01
Описание:Херболакс – это препарат, который регулирует работу кишечника, действуя как слабительное, обеспечивая мягкий, безпроблемный вывод содержимого кишечника и при этом не нарушая минерально-водный электролитический баланс в организме. Способств..
Isabgol (100grm) sat. Исабгол (100грм) сат
На складе Код товара: 614-01
Це натуральне проносний засіб, ефективний регулятор функцій кишечника і всього травного тракту. Володіє сверхмягким впливом. Засіб полегшує просування кишкових мас, стимулюючи перистальтику і забезпечуючи регулярний і здоровий стілець.Гідність преп..
Mahasudarshan churna(60gm). Dabur
На складе Код товара: 626-01
Махасударшан Чурна – жарознижуючі ліки, що використовується в аюрведі. Це основне аюрведичне ліки для лікування всіх типів лихоманки. Він знижує AMA (токсини) і допомагає боротися з лихоманкою та інфекціями. При всіх типах лихоманки АМА блокує мікр..
Показано с 1 по 10 из 15 (всего 2 страниц)

Последние